ALIŞTIK ARTIK ! AMA ŞIMARMAK YOK...
Ekleniş : 05 Aralık 2016 12:17 Yazı Boyutunu Sıfırla Yazı Boyutunu Büyüt Yazı Boyutu :
Tarihi

Yeni sezonun ilk şampiyonu Elvan İnşaat Kızıkspor

2016-2017 sezonu Bolu ili amatör ligi U-15 grubunda Elvan İnşaat Kızıkspor şampiyon oldu.
Hiçbir şey tesadüf değildir,başarılarda olduğu gibi!
Alt yapı temellerini sağlam şekilde atmaya başladığımız 2013 yılından itibaren, oluşturduğumuz sistemli çalışmanın meyvelerini almaya devam ediyoruz.
Mehmet Muratoğlu hocamız ile başlayan birlikteliğimiz ve sonrasında 2014-2016 yılları arasında bizimle olup aramızdan ayrılmış olan Zafer Arslan'ın emekleri ile her sene kazanılan şampiyonluklara devam ediyoruz.
Kulüp yönetimini yanıltmayan ve başarıların temel noktasında bulunan Mehmet Muratoğlu hocamızın yanına bu sene de yardımcı antrenör olarak Hakkı Günaydın,Feridun Günenç ve Devrim Doğan kardeşlerimizi kattık.
Elvan İnşaat Kızıkspor olarak hep dikkat ettik kişilikli insanlarla birliktelik kurmaya.Antrenörümüzden futbolcularımıza kadar,yöneticimizden taraftarımıza kadar hep örnek olalım istedik.
İşte bu sebepledir ki! Fısıltı gazeteleri daima kulaklarımıza iyi şeyler getirdi,örnek kulüp dedirtti.
Tabi ki şampiyon olmak güzel bir duygu,Ama!
İşin gerçek yüzü,onlarca çocuğa spor yaptırabilen ve onların topluma faydalı bireyler olabilmeleri  konusunda etki sağlayabilen spor kulübü olmak ayrı bir konu.
Elvan İnşaat Kızıkspor ve diğer spor kulüpleri olmasa, bu atmosferi hangi ortamda bulabilir ki bu çocuklar???
Hangi ortam bu gençlerin enerjisini almaya yetebilir ve onlara iyi insan olabilme karakterini katabilir.
Anne babaların evlatlarını güvenle gönderebildikleri, iyi eğitimcilerin var olduğu bu kulüplerin olması ne güzel.
Var olabilmenin de temel direklerinden biridir maddiyat. Varsa bu güç kulüplerin elinde,yaşaması ve genç nesilleri spor içinde yaşatması kolaydır tabi ki.
Bu konuda dar ve kısıtlı imkanları ile ayakta durmaya çalışan bir Kızıkspor varken, şimdilerde geleceğe daha güvenle bakan bir Kızıkspor var.
Çünkü artık isminin başında güvendiği bir isim ve marka var; ELVAN İNŞAAT..
Bütün spor kamuoyuna örnek olan bu birliktelik sayesinde Elvan İnşaat  Kızıkspor yere daha sağlam basan ve geleceğe daha güvenle bakan bir kulüp oldu.
Sezonun ilk şampiyonluğunu aldığımız U-15 grubunun ardından, play-off maçlarının sonuçlanmasına iki hafta kala U-17 grubunda da şampiyon olmayı garantiledik.
2016-2017 sezonunun başında gelen bu iki şampiyonluk için genç kardeşlerimizi, antrenörlerimizi ve Elvan İnşaat Kızıkspor yönetimini kutluyoruz. Sponsorumuz olan Elvan İnşaat'a katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Dedik ya; Alıştık ama şımarmak yok. Şampiyonluk serisine devam...
Yorumlar

ZAFER ASLAN07 Aralık 2016 09:46öncelikle genç kardeşlerimizi,mehmet hocamı, feridun abiyi, hakkı ve devrim kardeşimi, kar kış demeden koşturan yönetici abilerimizi tebrik ediyorum.beni onure ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum.faydamız olduysa ne mutlu bize.bundan sonra ki süreçte de tüm kızıkspor camiasına başarılar diliyorum.saygılar.

Adınız Soyadınız

E-Posta Adresiniz


Mesajınız

 

Sayfalar
Köşe Yazarları
Köyümüz Kızık
Yerel Lig Fikstürleri & Puan Durumu

E-posta : kiziksporhotmail.com
Tasarım & Yazılım BayReklam